به نام خداوند بخشنده مهربان

سلام من
سعدی عزیزی
هستم متولد 1354 شمسی فرزند ایران

ورودت را به صفحه کاریم-saadiazizi.com- ارج می نهم.

advanced divider

ورودت به این صفحه اتفاقی نیست! حتما بر اساس قانون نانوشته کائنات در فرکانس فکری من بوده ای که به این صفحه هدایت شده ای. من آماده هستم تا تجربیات عملی و علمی خودم را در اختیار تو دوست گرامی قرار دهم. برای آشنایی بیشتر ابتدا خودم را معرفی میکنم. پس از اتمام تحصیلات (در رشته مدیریت صنعتی)از سال 1381 به صورت رسمی وارد بازار کار شدم. در دوران دانشجویی و قبل از آن هم کار میکردم ولی به صورت جدی و با هدف نبود. سال 1380 فارغ التحصیل شدم . پس از اتمام خدمت سربازی باید کاری پیدا میکردم.و تصور میکردم که یک میز و صندلی در انتظار من است اما... کارم در شرکت خدمات مهندسی و بازرسی (سازه گستر سایپا)با پوشیدن لباس کار اپراتوری و در دست گرفتن خط کش و کولیس به عنوان بازرس کنترل کیفیت شروع شد. روزانه 12 الی 16 ساعت کار در برنامه کاری من نوشته شد! در مدت دو سال به صورت مداوم و مستمر کار بازرسی مهم ترین وظیفه من شده بود و در کنار این وظیفه، کلاس ها و دوره های اموزشی اجباری برنامه ریزی شده مرا در مسیر پختگی قرار داد. دوره های اموزشی تخصصی در حوزه استاندارد سازی. دروس دانشگاهی از یاد رفتن و به جایش مفاهیم استاداری سازی، ایزو، ابزار های مهندسی کیفیت قسمت مهمی از برنامه های روزانه من شد.

دو سال پر باری که مسیر کاری من را مشخص کرد. در این مدت از یک بازرس تازه کار تبدیل به یک بازرس ارشد شدم آشنایی با مفاهیم: محصول، فرایند،مدیریت، بازرسی، کنترل کیفیت، ممیزی محصول و... به من کمک کرد تا با مفهوم سیستم و تضمین کیفیت آشنا شدم. ماموریت ناخواسته من (از سمت مدیریت)جهت استقرار سیستم مدیریت کیفیت برای یک تامین کننده تازه وارد که قصد تامین قطعه برای سایپا را داشت، به صورت رسمی من را از شرکت بازرسی جدا کرد و وارد حوزه سیستم ها و استاندارد سازی شدم. و این آغاز راه 18 ساله ای بود که نتیجه و تجربیات ان را در این صفحه با تو دوست عزیز به اشتراک میگذارم. مسیری که گام به گام من را از یادگیری مبانی و الف بای استاندارد سازی در کنار مشاورین و متخصصین با تجربه صنعت خودرو به یک مدرس و مشاور سیستم های مدیریت کیفیت تبدیل کرد.

تجربیات عملی و آموزش های علمی شرایط و جسارتی در من ایجاد کرد که حاصلش یک رزومه بیست صفحه ای شده که در ادامه برایت ذکر میکنم.

  • - اجرای بیش از 150 پروژه موفق در صنایع مختلف(صنایع خودرویی، غیر خودرویی و غذایی)
  • - ارائه بیش از 20.000ساعت مشاوره
  • - برگزاری 300 دوره آموزشی

مهاجرت سبب نشد تا از این حوزه دور بمانم و کماکان در این حوزه فعالیت دارم.

  • - مشاور و مدرس رسمی انجمن کیفیت کشور اذربایجان
  • - سر ممیز شرکت اینسرت (İNCERT) کشور آدربایجان

کلام آخر: دوست عزیزی که وقت گذاشتی و شرح زندگی کاری من را مطالعه کردی، احتمالا یا همکاری من در این حوزه هستی و یا تمایل داری در این حوزه همکار من باشی در هر صورت من امادگی کامل دارم و به گرمی دستت را میفشارم و صمیمانه مشتاقم تا تجربیاتم را با تو به اشتراک بگذرام و از تجربیات تو استفاده کنم.

با سپاس فراوان - سعدی عزیزی